سوالات متداول

Frequently Asked Questions

بله روند کاری ما به این صورت است که در دو مرحله، ابتدا بازدید میدانی از آن و سپس در روند پیشروی کار نیاز به حضور است که در طول همکاری، توسط دفتر معماری هشتی در شهر های مختلف انجام می‌شود و باقی روند‌ها بصورت غیر حضوری صورت می‌پذیرد. که مشابه همکاری با کشور‌های دیگر است.
اولین قدم معمار در مواجهه با یک پروژه، شناخت آن است. شناختی که از چالش‌ها، نیاز‌ها و امکانات شما برای رسیدن یه یک نتیجه معمارانه است. حال معمار می‌کوشد بهترین پاسخ برای این چالش‌ها را بر حسب تخصص، مهارت و توانایی و تجربه خود ارائه دهد. از ایده اولیه تا ساخت نهایی یک پروژه.
همکاری ما با گفتگو آغاز می‌شود. گفتگویی با هدف شناخت مشترک. ما در کنار هم می‌کوشیم تا پروژه و ایده‌های شما را بیشتر بشناسیم و درک کنیم. در مرحله بعدی توصیه‌هایی کلی برای پیشبرد به شما ارئه می‌دهیم و برآورد‌هایی در مورد زمان و هزینه در اختیارتان می‌گذاریم. اکنون در صورتی که مایل به همکاری باشید، پرپوزال دقیق روند کار تنظیم می‌شود و همکاری ما بطور رسمی شروع می شود.
ما به تجربه، به این درک رسیده ایم که بزرگی پروژه نه به ابعاد و طبقات آن، بلکه به روحی است که در هر پروژه جریان پیدا می‌کند. اما این سوال که کدام پروژه بهتر از دیگر پروژه‌هایتان است، شبیه سوالی از یک مادر در مورد فرزندان اوست، که کدام یک از بیشتر دوست دارد! پیشنهاد می‌کنیم به پورتفولیو ما سر بزنید و پاسخ سوالتان را بیابید.
انسان ها بیشتر اوقات خود را در محل کار یا خانه می‌گذرانند. به همین دلیل به‌ خوبی می‌دانیم که این دو فضا بر سبک زندگی و کیفیت آن چه تاثیرات مهمی می تواند داشته باشد. قطعاً در ابتدا موضوع مهمی که هزینه بسیاری هم برای به دست آوردن آن صرف می‌کنیم، پیدا کردن یک متخصص است تا نسبت به نیاز‌های ما پاسخی در خور برای عملکرد و کیفیت در کنار زیبایی آن ارائه دهد.